Mokymai odontologams

Neuroraumeninės odontologijos taikymas klinikoje

Lektorius: Dr. Raj Rav

\

Mokymų tikslas:

Šių mokymų tikslas – ne tik perteikti teorines žinias, bet ir suteikti realią galimybę dirbti su įranga, stebėti gydytojo darbą kasdienėje klinikinėje praktikoje ir individualiai pasitikrinti savo įgūdžius. Itin ribotoje grupėje dalyviai galės betarpiškai užduoti klausimus ir gauti atsakymus situacijų analizės metu.

\

Lektorius ir jo kompetencijos:

Dr. Raj Rav – Dr. Rajesh Raveendranathan yra visame pasaulyje pripažintas neuromuskulinės odontologijos pradininkas Indijoje ir „The Right Bite“ klinikų tinklo Dubajuje ir Indijoje įkūrėjas, specializuojantis kaukolės ir veido skausmo bei miego sutrikimų gydyme. Jis yra dantų miego medicinos diplomantas (Tuftso universitetas, JAV) ir Tarptautinio kraniomandibulinės ortopedijos koledžo (ICCMO) Indijos skyriaus įkūrėjas ir prezidentas.

\

Įgyjamos žinios ir įgūdžiai:

Šie mokymai – tai galimybė gilinti praktines žinias apie neuroraumeninės odontologijos taikymą gydant sąkandžio, TMJ, miego ir laikysenos sutrikimus. Tai unikali proga mokytis iš vieno pasaulyje žinomiausių šios srities klinikinių praktikų – dr. Raj Rav – kuris atvyksta į Lietuvą pirmą kartą.

Mokymai yra skirti gydytojams odontologams, kurie nori giliau suprasti sąsajas tarp sąkandžio, raumenų funkcijos, kvėpavimo ir laikysenos. Dalyviai dirbs su SDI Matrix metodika ir turės galimybę praktiškai išbandyti pažangius diagnostinius sprendimus su EMG, TENS bei žandikaulio trajektorijos analizės įranga (Jaw Tracking).

Mokymų tikslas – ne tik perteikti teorines žinias, bet ir suteikti realią galimybę dirbti su įranga, stebėti gydytojo darbą kasdienėje klinikinėje praktikoje ir individualiai pasitikrinti savo įgūdžius. Itin ribotoje grupėje dalyviai galės betarpiškai užduoti klausimus ir gauti atsakymus situacijų analizės metu.

Trečią dieną mokymai vyks odontologinėse kėdėse, kur dalyviai ne tik praktikuosis tarpusavyje, bet ir integruos teorines žinias į klinikinius diagnostikos ir gydymo sprendimus. Tai klinikinė diena, kurios metu dalyviai atliks realias sąkandžio registracijas, įvertins žandikaulio raumenų funkciją ir mokysis priimti sprendimus ortotiniam gydymui.

Norint ne tik sudaryti gydymo planą, bet ir žinoti, kokia kryptimi keliauti, būtina turėti pirminius objektyvius duomenis ir matavimus. Tai yra šių mokymų esmė – jei norime prognozuojamo, pagrįsto rezultato, turime tiksliai žinoti, nuo ko atsispiriame. Diagnostikos tikslumas tampa neatsiejama klinikinio sprendimo dalimi.

Grupė bus labai maža – sąmoningai formuojama akustinė ir darbinė erdvė, leidžianti užtikrinti maksimalią dėmesio koncentraciją, individualų grįžtamąjį ryšį ir visapusišką patirtį.

Tai ne tik mokymai – tai klinikinis etapas, kuris keičia požiūrį į sąkandžio ir žandikaulio gydymą, suteikia aiškią sistemą ir grąžina užtikrintumą sprendžiant sudėtingus atvejus.

Praktinė dalis odontologijos klinikoje:

Mokymų metu bus atliekami praktiniai užsiėmimai, apimantys pirminį paciento ištyrimo protokolą, kraniomandibulinės ir kraniovertebralinės sistemų vertinimą. Dalyviai išmoks atlikti instrumentinę diagnostiką, vertinti raumenų ir sąkandžio sąveiką bei taikyti stabilizavimo technikas. Bus analizuojamos realios klinikinės situacijos ir aptariami gydymo algoritmai, siekiant efektyviai pritaikyti mokymuose įgytas žinias kasdienėje odontologinėje praktikoje.