\

4 Steps to Respect the Function – Praktiniai prekongresiniai mokymai su Dr. Alessandro Nanussi

Vienos dienos teoriniai, demonstraciniai, praktikiniai mokymai skirti odontologams.

// LEKTORIUS //

Dr. Alessandro Nanussi

// MOKYMŲ DATA IR LAIKAS //

Birželio 5 d. ketvirtadienis

9:00 – 17:00 val.

// LOKACIJA //

Vilnius

// KAINA //

400 €

// RENGINIO TIKSLAS //

Šių mokymų tikslas – suteikti odontologams ir odontologams specialistams specialistams išsamių teorinių žinių ir praktinių įgūdžių apie okliuzijos stabilumą bei jo ryšį su raumenų funkcija. Mokymų metu dalyviai bus supažindinami su instrumentiniais diagnostikos metodais ir klinikinėmis strategijomis, leidžiančiomis efektyviai valdyti funkcinius disbalansus sporto odontologijoje, gnathologijoje ir protezavime.

// PROGRAMA//

1. Geros ir blogos okliuzijos samprata: „Integruotos okliuzijos“ koncepcija – kaip suderinti sąnario, raumenų, okliuzijos ir kitus ekstra-stomatognatinius veiksnius. Sportininko specifika. Skirtumas tarp „casual” ir „max IK” okliuzijos.

2. Paciento apžiūros ir funkcijos vertinimas: greitas ir efektyvus TMD patikros metodas.

Individualizuoto gydymo būtinybė įvairiose situacijose:

– Klinikiniai požymiai ir I ašis pagal temporomandibulinių sutrikimų diagnostinius kriterijus

– Emocinės būklės vertinimas pagal II ašį (DCTMD).

– Netinkama raumenų veikla: kaip naudoti elektromiografiją (sEMG) ir bruksizmo monitorių (praktinė demonstracija). Kapų pritaikymas:

  • Michigan skaitmeninė kapa
  • Sporto stabilizuojanti kapa
  • Sporto apsauginė kapa, skaitmeniniu būdu suprojektuota naudojant veido lanką ir realaus judesio registravimą.

Perkrovos ir kompresijos poveikis TMJ: disko dislokacijos diagnostika ir valdymas Farrari skaitmenine kapa.
Okliuzinės perkrovos ir vertikalios dimensijos sumažėjimo diagnostika: instrumentinis įvertinimas su „Occlusense“ ir sEMG. Skaitmeninis dizainas pagal realius judesius:

  • Vieno danties užklotas
  • Pilnas žandikaulio vertikalios dimensijos padidinimas.

– Okliuzijos reorganizacija: priežastys, metodai, klinikiniai atvejai, hibridinis ir skaitmeninis gydymas. Deprogramavimo kapa.
– Mandibulinė asimetrija: kaip ją apskaičiuoti pagal Tore Hansson indeksą ortopanoraminėje rentgenogramoje. Viršutinės priekinės vedimo plokštumos ir apatinių kandžių pasvirimo nustatymas (praktiniai užsiėmimai).
– Laikysenos problemos ir ekstraoralinės interferencijos poveikis stomatognatinei funkcijai: diagnostika su stabilometrija (inercinis akselerometras) ir sEMG. Gydymo planavimas su kineziterapeutais ir osteopatais (instrumentinė demonstracija su praktiniais pavyzdžiais).
– Funkcinė odontologija: integruotas požiūris į sąnarių, raumenų, cefalometrinius, laikysenos ir estetikos aspektus skaitmeninėje odontologijoje.
– Sportininkų dantų traumos valdymas: klinikiniai pavyzdžiai.

Mokymai suteiks galimybę odontologams įgyti praktinių įgūdžių, leidžiančių efektyviau diagnozuoti ir gydyti funkcinius sutrikimus, pagerinti pacientų komfortą ir pasiekti ilgalaikius gydymo rezultatus.