Group 4557

info@medacademy.lt

Apie mus

Med Academy yra gydytojų profesinės kvalifikacijos tobulinimo mokymų akademija, kuri remiasi moksline, funkcine, holistine medicina – apjungiant naujausius, mokslo pasiekimus, sampratą apie funkcionalumą ir holistinio mąstymo perteikimą gydymo praktikoje.

Gydytojų profesinis tobulėjimas yra sistemingas, nuoseklus procesas, trunkantis visais mediko karjeros etapais ir laiduojantis sėkmingą̨ gydytojo veiklą. Todėl mes sukūrėme išskirtinę mokymų programą, padėsiančią stiprinti medikų sveikatos paslaugų teikimo įgūdžius ir gebėjimą įvesti funkcinės medicinos žinias kasdienėje darbo praktikoje. Siekiame optimizuoti gydytojų darbą.

Mūsų akademijoje Jūsų lauks aukštos kvalifikacijos medicinos profesionalų komanda, padėsianti Jums tobulėti bei formuoti naujus įgūdžius medicinos srityje.

  • Esame orientuoti į kontaktinius, ne tik teorinius, bet ir demonstracinius – praktikinius mokymus visų specialybių medicinos specialistams. Žinome, kad sudėtingų klinikinių situacijų simuliavimas ir sprendimų priėmimas visuomet naudinga patirtis.

 

  • Visi mokymai akredituoti ir suteikia galimybę rinkti profesiniam tobulinimui reikalingas valandas. Sertifikatai saugomi ir skaitmeninėje bazėje – atsiunčiami gydytojams patogiu laiku ir formatu.

 

  • Mūsų vertybės yra skaidrumas, informacijos objektyvumas ir mokslinis patikimumas, todėl nei vieni mokymai nėra remiami ar įtakojami farmacijos įmonių ar gydymo įstaigų.

Šiuolaikinis žinių pateikimo ir įsisavinimo konceptas – žingeidžiam, pažangiam ir ambicingam medikui!

Iki pasimatymo mokymuose! – MED Academy Lietuva.